Sledujte nás:

Beast Gel na zvětšení penisu. Názory, účinnost, složení, cena a kde koupit?

photo tv

Viděli jsme již spoustu přípravků na zvětšení penisu – hlavně pilulky a krémy, a dokonce i náplasti. Tentokrát se ale blíže podíváme na produkt Beast Gel, který je dodáván ve formě gelu, a kromě efektu zvětšení také dokáže obohatit Váš sexuální život! Existuje jen málo produktů tohoto typu, takže je vhodné se na ně podívat podrobněji a posoudit, zda jsou skutečně tak účinné, jak nás ujišťují výrobci. Spousta mužů má komplexy způsobené nedostatečnou velikosti penisu, což má za následek nízkou kvalitu jejich sexuálního života, způsobuje nedostatek hlubších emocí, frustraci a komplexy. Dnes se podíváme na působení přípravku s názvem Beast Gel. Před koupí si přečtěte naši recenzi!


Beast Gel – Účinky

Malý penis může být zdrojem mnohých neúspěchů ve vztazích se ženami a občas přispívá k celkové nespokojenosti. Mnoho mužů musí každý den zápasit s tímto problémem a ženy poukazují na to, že na velikosti záleží! Často to však neříkají přímo, aby nevystavily psychiku mužů zbytečné duševní turbulenci. Naštěstí žijeme v době, ve které je možné zvětšit cokoli. To platí i pro penis, který hraje vedoucí úlohu a je zodpovědný za kvalitu erotických emocí. Není nutné využít pomoc lékaře. Není nutné provádět zdlouhavé cvičení, po kterých se penis i tak vrátí do své původní velikosti. Stačí použít Beast Gel – produkt, který je podle výrobce schopen zvětšit Váš až o 5 centimetrů.

Beast Gel je výrobek, který se používá jednou denně pro první pozitivní výsledky. Gel nejen pomáhá zvětšit velikost penisu, ale také zvyšuje libido a zlepšuje kvalitu sexuálního života. V praxi se díky tomuto produktu budete moci milovat, déle, intenzivněji a s větším uspokojením.

Beast Gel – složení

Bohužel jsme nebyli schopni dostat oficiální seznam složek, které byly použity k výrobě gelu. Zdá se, že tento seznam nebyl výrobcem zveřejněn. Což je škoda, protože každý by měl mít právo zkontrolovat, co výrobek obsahuje, a nebudou-li složky přípravku způsobovat alergie. Našli jsme ale zdroj, který uvádí několik složek použitých při výrobě přípravku.

Jaké jsou složky přípravku Beast Gel?

 • Gingerol – přírodní afrodiziakum, které lze nalézt v zázvoru. Obvykle se používá jako esenciální olej, zatímco v Beast Gelu je použit jako složka, která přispívá k posílení sexuálního apetitu.
 • Ginko-biloba – zvyšuje prokrvení tkání penisu, tak, aby se ulehčil průtok krve. To zase přispívá ke vzniku častých, těžších a větších erekcí!
 • Muira Puama – výtažek z této rostliny zvyšuje libido, zvyšuje sexuální touhu a pomáhá snadnější erekci.

  Díky této směsi přísad se muž pomocí Beast bude moci milovat vždy, když bude chtít! Přírodní extrakty poskytují bezpečnost použití a zatím se nám nepodařilo dostat žádné informace o vedlejších účincích. To svědčí i o kvalitě tohoto produktu!

  Beast Gel – jaká je jeho cena a kde jej lze koupit?

  Gel je k dispozici v lékárnách a v sex shopech. Zdaleka nejlepší je ale objednat jej prostřednictvím oficiální stránky výrobce. Je to zárukou přijetí kompletního a originálního produktu. Jedna tuba Beat Gelu stojí kolem 140 PLN. Bohužel nevíme, jaká je účinnost balení tohoto přípravku, protože nemáme dostatek informací o objemu balení z oficiálních stránek výrobce.

  Bohužel se na stránkách nepíše nic o záruce vrácení peněz – pokud nebudete spokojeni s výsledky. V situaci, kdy se zjistí, že výsledky jsou pro Vás nedostatečné, není možné vrácení peněz.

  Beast Gel – názory

  Beast Gel je doplněk stravy, na který jsou různé názory. Pozitivní i negativní. Mnozí lidé se domnívají, že produkt se přeceňuje a výrobcem popsané účinky jsou marné sliby bez reálného základu. Přesto hodně mužů zaznamenalo pozitivní výsledky aplikace. Za prvé si všimli zvýšení libida, více chuti na sex a příjemné mravenčení, které způsobuje, že sexuální apetit se neustále zvyšuje, a penis volá do akce!

  Jak jinak zvětšit svůj penis?

  Metod zvětšení penisu je mnoho, ale muži rozhodně raději spoléhají na přírodní metody, díky kterým se jim širokým obloukem vyhýbají jakékoli vedlejší účinky. Nemá smysl riskovat. Nejoblíbenějším způsobem zvětšení penisu jsou však tablety. A tady vede produkt neutuchající popularity a ověřený jako důvěryhodný. Máme samozřejmě na mysli Member XXL . Tento produkt umožňuje dosažení vynikajících výsledků díky složkám přírodního původu, z nichž má každá prokazatelně vliv na zlepšení libida, ale kombinovaně fungují ještě lépe!

  Další informace naleznete na webu výrobce www.memberxxl.cz

  8 důvodů, proč byste si měli vybrat Member XXL:

  1. Unikátní složení, která pomáhá zvětšení penisu. Zlepšením prokrvení tkání penisu je pro muže jednodušší dosáhnout větší a tvrdší erekci!
  2. Váš penis bude neustále připraven do akce – a dobře "roztrénovaný" penis je větší a lepší penis!
  3. Přírodní komponenty zaručí vysoké libido, velkou dávku energie a velkou chuť na sex!
  4. Pilulky nezpůsobují žádné nežádoucí účinky, nebo jiné poruchy.
  5. Výrobek je otestovaný a plně bezpečný.
  6. 90-denní záruka spokojenosti, díky které v případě, že nebudete spokojeni s výsledky dostanete své peníze zpět!
  7. Akce! Zakoupením například 3 balení obdržíte 3 navíc zdarma!
  8. Velmi dobré hodnocení mužů a expertů na zvětšování penisu.

  MEMBER XXL – OBJEDNEJTE TEĎ

  Přemýšlíte, co si vybrat: Beast Gel nebo Member XXL? Doufáme, že naše recenze vám pomůže učinit správné rozhodnutí!