Sledujte nás:

Dr Extenda – Názory, působení, složení, cena a kde koupit?

photo tv

Existuje doplněk stravy, který kombinuje dvě funkce: boj proti erektilní dysfunkci a zvětšení penisu? Až donedávna to nebylo tak jasné, Nicméně, se objevil Dr Extenda – přípravek, kterého účinky jsou slibné. Výrobce garantuje, že jeho nový výrobek je schopen eliminovat příčiny nízkého libida, umožňuje mít více radosti ze sexu a zároveň zvětšuje penis, co má mít vliv na lepší vnímání pocitů a intenzitu orgasmů. Rozhodli jsme se zjistit, zda výrobcem slibovaný účinek je přípravkem Dr Extenda možné dosáhnout. Před vyzkoušením těchto tabletek si nezapomeňte přečíst naši recenzi!


Dr Extenda – působení

Doplněk stravy pod názvem Dr. Extenda má podobu tabletek, které je potřebné užívat dvakrát denně pro zajištění prvních uspokojivých výsledků. Výrobce propaguje svůj výrobek jako lék, který může odvrátit problémy s impotencí a neuspokojivou velikostí penisu.

Jak Dr. Extenda funguje?

 • Zvyšuje libido a zlepšuje vytrvalost, abyste se mohli milovat déle a častěji,
 • Dodává energii, kterou určitě využijete při skotačení v posteli.
 • Prodlužuje a zvětšuje penis až o 1,7 cm!

  Podle slibů výrobce přípravku zaručuje mnohem intenzivnější orgasmy, tak, aby každý, i ten nejchladnější muž chtěl ještě víc. Výrobek zlepšuje krevní oběh v penisu a přispívá ke zvýšené produkci spermií a větší ejakulaci. Pro tyto a jiné pozitivní účinky bylo vyvinuto speciální složení výrobku.

  Dr Extenda – složení

  Mezi jednotlivými součástmi přípravku na potenci Dr. Extenda nenajdete žádné syntetické látky, pouze rostlinné výtažky, které jsou považovány v přírodní medicíně za léky bojující s příznaky nízkého libida. Používají se tady tři přírodní výtažky.

  Složení pilulek na erekci Dr. Extenda:

 • Výtažek z listů Damiany je přírodním afrodiziakem, zvyšujícím krevní oběh v penisu. Zvyšuje libido a zabraňuje předčasné ejakulaci.
 • Výtažek z granátového jablka – zvyšuje sexuální apetit a zlepšuje erekci.
 • Výtažek z pískavice řecké seno – pomáhá zvýšit hladinu testosteronu v mužském těle. Zvyšuje chuť na sex a usnadňuje erekci.

  Závěr je jeden – složení výrobku je přírodní a jeho použití v souladu s doporučeními výrobce je úplně bezpečné. Je však vhodné poznamenat, že výrobce mohl obohatit přípravek Dr. Extenda o další složky, které jsou ověřené v boji proti erektilní dysfunkci.

  Dr Extenda – cena a kde koupit?

  Produkt není vůbec k dispozici v lékárnách. Lze jej zakoupit pouze na oficiálních stránkách výrobce a také doporučujeme k nákupu prostřednictvím tohoto zdroje, protože se tím zaručuje jistota dodání produktu, který bude kompletní a originální. Jedno balení stojí 185 PLN a obsahuje 30 tabletek. Je dobré mít to na mysli, protože výtěžnost produktu je poměrně nízká a pokud máte v úmyslu používat tyto tabletky alespoň měsíc, pak byste měli koupit minimálně 2 balení.

  Bohužel získané informace ukazují, že výrobce přípravku na erekci Dr. Extenda neposkytl záruku vrácení peněz, pokud nejste spokojeni s výsledky užívání. S ohledem na výše uvedené doporučujeme přehodnotit tuto volbu, protože v této cenové kategorii najdete levnější a mnohem účinnější přípravky. Patří mezi ně známý a roky oceňovaný přípravek Member XXL.

  Dr Extenda – názory

  Obecně platí, že názory na doplněk stravy Dr Extenda jsou dobré, ale existuje i skupina mužů, kteří tvrdí, že tento produkt funguje minimálně nebo vůbec nefunguje, a cena není adekvátní kvalitě přípravku. Dr. Extenda je však novinkou na trhu potravinových doplňků na erekci a zatím jej vyzkoušelo jen málo lidí.

  Níže uvádíme několik recenzí z internetu:

  Dr. Extenda jsou dobré tabletky na potenci, ale kupující musí počítat s tím, že bude potřebovat nejméně dvě balení, aby ucítil první účinky. Dobrý produkt, ale cena je podle mne příliš vysoká. — Lukáš

  Koupil jsem si tyto tabletky, protože jsem už dlouho neměl s ženou sex. První výsledky jsem si všiml po asi měsíci. Pilulky trochu zvýší chuť na sex, ale výrobcem popsané efekty jsem nezaznamenal. — Marian

  Jaký je nejlepší způsob, jak zvýšit libido?

  Pokud hledáte účinný prostředek, který vám umožní uvolnění sexuální energie, zvýšení libida a zvýšit velikost penisu, pak doporučujeme, abyste použili Member XXL . Je to doplněk stravy levnější než Dr Extenda a určitě efektivnější, protože jedno balení stačí na měsíc používání.

  Bohatý vzorec složek obsažených v produktu Member XXL zaručuje rozkoš a zvětšení přirození. Co najdeme v produktu? Pouze přírodní extrakty: l-arginin, extrakt z pískavice řecké seno, extrakt z palmy sabalové, kotvičníku zemného, extrakt z plodů klanoprašky čínské, korejského ženšenu a piperinu. Všechny tyto ingredience zvýší vaše touhy po sexu, zlepší vaše sexuální schopnosti a zvětší velikost vašeho přirození!

  Další informace naleznete na stránce www.memberxxl.cz

  Proč si vybrat Member XXL?

 • Výrobek zvyšuje libido, sexuální apetit a dodává vitalitu.
 • Zvyšuje průtok krve do penisu, takže zaručuje okamžitou silnou a tvrdou erekci.
 • Větší a častější erekce má za následek, že penis je neustále připraven na sex. Efekt zvětšení penisu je trvalý.
 • Přípravek snižuje nedostatky, které přispívají k problémům s erekcí.
 • 100 % přírodní složení, které nezpůsobuje žádné nežádoucí účinky.
 • Testované a efektivní složení Member XXL zaručuje, že nenajdete jiný takový dobrý produkt.

  MEMBER XXL – OBJEDNEJTE TEĎ

  Přemýšlíte, co koupit: Member XXL nebo Dr Extenda? Vsaďte na osvědčený lék, prověřený miliony lidí. Vyberte Member XXL!