Sledujte nás:

Member XXL na zvětšení penisu. Názory, účinnost, složení, cena a kde koupit?

photo tv

Sen mnoha mužů je mít velký penis, při pohledu na který každý žena oněmí. Velké přirození dodává sebedůvěru a díky němu každá zástupkyně něžného pohlaví cítí plné uspokojení v sexuálním životě. Bohužel často se stává, že příroda není dostatečné štědrá a muž pak není schopen poskytnout ženě rozkoš a o orgasmu už ani nemluvě. Naštěstí máme 21.století a existuje mnoho způsobů zvětšení penisu. Invazivní – vyžadující chirurgický zásah, a neinvazivní, spočívající v použití vhodně vybraných látek. K těmto metodám patří i Member XXL – tabletky na zvětšení penisu bez vedlejších účinků. O detailech a o tom, jak funguje přípravek Member XXL se dočtete v naší recenzi.


Member XXL – působení

Doplněk stravy člen XXL jsou tabletky obsahující přírodní bylinné výtažky, které dohromady představují spolehlivý způsob zvýšení mužského libida a přispívají k zvětšení velikosti penisu. Je to nejlepší neinvazivní metoda, která umožňuje získat vynikající výsledky, aniž byste se museli uchýlit k chirurgické metodě, provádět zdlouhavé protahovací cvičení nebo používat vodní pumpy. Member XXL má za následek lepší prokrvení penisu, což pomáhá zlepšit průtok krve. Výsledkem je, že muž je schopen dosáhnout větší a tvrdší erekci, která jej bude doprovázet po celou dobu trvání styku. Efekty zvětšení penisu se liší v závislosti od individuální predispozice a doby užívání doplňku stravy.

Fungování Member XXL bylo potvrzeno výzkumem na skupině 90 mužů. Část z nich užívala placebo, a část přijímala Member XXL. Po 12 týdnech se ukázalo, že muži užívající Member XXL zvýšili velikost svého přirození v průměru o 5 cm! O výsledcích testů naleznete více informací na www.memberxxl.pl

Member XXL – složení

Za fungování a vysokou účinnost tablet na rozšíření penisu odpovídá složení produktu. To je zcela přírodní a je založeno pouze na složkách přírodního původu. Nevyvolávají žádné vedlejší účinky a používání přípravku je zcela bezpečné.

Jaké jsou ingredience v tabletách Member XXL?

 • L-arginin,
 • Extrakt ze semen pískavice,
 • Extrakt z plodů sabalové palmy,
 • Kotvičník zemní,
 • Extrakt plodů Klanoprašky čínské
 • Korejský ženšen,
 • Šafrán a
 • Černý pepř.

  Jak vidíte, složení výrobku je velice bohaté a je tím, co očekáváme v dobrém doplňku stravy podporujícím mužský sexuální život. Tyto součásti jsou oceněny v přírodní medicíně, a pozornost si zaslouží využívání šafránu, jednoho z nejdražších koření na světě!

  Member XXL – recenze

  Třeba přiznat, že Member XXL je jedním z mála doplňků stravy na zvětšení penisu, který je tak populární a důvěryhodný. Muži často poukazují na to, že díky použití produktu se jim podařilo získat pár centimetrů navíc. Kromě toho jsme také zaznamenali prudký růst sexuální energie.

  Muži, kteří používali Member XXL si cení tento produkt pro jeho rychlé působení. Většina mužů užívajících doplněk stravy zaznamenala změnu ve velikosti penisu, byť poněkud menší než slibuje výrobce, ale i 5 cm navíc je již skvělý výsledek!

  Zde jsou některé recenze, které jsme našli na internetu:

  Kvůli malému přirození jsem vždy měl problémy s kontakty. Rozhodl jsem se s tím něco udělat místo stále se jenom blokovat. Objevil jsem Member XXL a rozhodl jsem se ho vyzkoušet. Po týdnu jsem si všiml první účinky. Začal jsem snadno dosahovat erekce a zdálo se, a co je důležitější, že je můj penis větší! Vůbec jsem se nemýlil. Po 3 měsících používání se mi penis zvětšil o cca 4 cm! Díky tomu jsem přestal mít komplexy a sex je teď pro mě radostí, nikoli povinností! – Lukáš

  Member XXL je vynikající přípravek, kterého účinky ocení každý muž. S tímto produktem jsem přestal mít problémy s erekcí. Doteď jsem měl několik neúspěšných kontaktů se ženami. Díky těmto tabletkám můj problém již neexistuje. Také jsem zjistil, že pravidelným používáním produktu je můj penis delší a tlustší! Čekal jsem efekt zvětšení, ale nemyslel jsem si, že to bude tak dobré! Nejdůležitější je, že výrobek zanechává trvalé účinky, takže neexistuje žádný strach, že výsledky zmizí po přestaní užívání tabletek. — Bartek

  Member XXL – cena a kde koupit?

  Tabletky Member XXL nejsou k dostání v lékárnách. Neměli byste to ale považovat za mínus, protože většina mužů si bude chtít objednat tento produkt přímo do svého domova s diskrétní dopravou. Tuto možnost nabízí sám výrobce na stránce www.memberxxl.cz. Jedno balení tabletek stojí cca 170 PLN, je však možnost nakupování v několika atraktivních akcích!

 • Když si koupíte dvě balení, třetí dostanete zdarma.
 • Když si koupíte tři balení produktu, tři další balení budete mít zcela zdarma!

  Kliknutím sem zobrazíte aktuální akce!

  5 důvodů, proč byste si měli vybrat Member XXL:

  1. Vysoká kvalita a účinnost – produkt funguje od první tabletky. Umožňuje zvýšit libido, sexuální energii a zvýšit velikost přirození.
  2. Přírodní složení – doplněk stravy nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Nemusíte se obávat nežádoucích účinků, které mají negativní dopad na vaše zdraví a pohodu.
  3. Možnost zakoupit produkt v akci: Nakupujte ve větších baleních a ušetřete nebo objednejte o 20 % levněji!
  4. Velmi dobré hodnocení mezi muži užívajících přípravek, jakož i odborníky v oboru zvětšení penisu.
  5. Member XXL zlepšuje kvalitu sexuálního života. Pomáhá získat větší a tvrdší erekci, zlepšuje prožívání emocí a zaručuje nezapomenutelné orgasmy a velkorysé výstřiky!

  MEMBER XXL – OBJEDNEJTE TEĎ!